Chat

Zápis Affs


!!!PROSÍM, POKUD BUDETE COKOLIV KOPÍROVAT, TAK POUZE SE ZDROJEM!!!

Winx od začátku až do konce

22. května 2013 v 19:27 | Amber |  Seriál

1.serie
Proměna-Magic winx
Víly- Bloom, Stella, Musa, Tecna, Flora
O čem je-Bloom zjistila, že je víla a odešla na vílí školu Alfeu, kde s kamarádkami založili klub Winx. Museli bojovat proti čarodějkám Trix, které Bloom ukradli její sílu dračího ohně, kterou měla od té doby, co její skutečné rodiče a sestru Daphne přepadli tři pradávné čarodějky, ale nakonec je porazili. Bloom se spolu se specialistou Skyem do sebe zamilují a stejně tak i Stella s Brandonem.

Magic Winx

2.serie
Proměna- Charmix
Víly- Bloom, Stella, Musa, Tecna, Flora, Layla/Aisha+Pixies
O čem je- V této serii Winx musí čelit podzemnímu stvoření, které vládne obrovskou silou. Osvobodí Trix, které byly v minulé serii poslány na ozdravnou kůru a společně s nimi se snaží získat jedbotlivé části kodexu, které by mu zaručili ještě větší moc. Ale potřebuje k tomu i Bloomin dračí ohěň, a proto ji přemění na temnou Bloom, která mu s tím ráda pomáhá. Naštěstí ji však Winx se specialisty zachrání společně s Pixies a jejich novou přítelkyní Laylou. Musa začne chodit se specialistou Rivnem, Tecna s Timmym a Flora se zamiluje do sympatického Helia.

Charmix3.serie
Proměna- Enchantix
Víly- beze změny
O čem je- Tentokrát se nepřítelem Winx stane mocný čaroděj Valtor, kterého v dimenzi Omega zachrání Trix. Všechny tři se do něj zamilují. Spojí se a chtějí ovládnout svět. Winx jedna podruhé získávala svůj Enchantix, aby mohly Valtora porazit. Layla se seznámila s Nabuem, do kterého se zamilovala. I když to bylo těžké Winx Valtora nakonec porazili.
Enchantix


4.serie
Proměna- Beliewix ( Speedix, Zoomix, Tracix )- Sophix, Lovix
Víly- Bloom, Stella, Tecna, Musa, Flora, Layla, Roxy
O čem je- Winx se musí vydat na zem do Gardinie, aby zachránily poslední zemskou vílu, kterou chtějí najít Lovci víl. Už dříve vílám utrhli jejich křídla a uvěznili je a teď to chtějí udělat i víle Roxy. Winx ji naštěstí včas najdou a před Lovci ji chrání. Získají sílu Believix ( tam patří i Speedix, Zoomix, Tracix, Sophix a Lovix ) díky tomu, že na ně lidé začnou znovu věřit. Otevřou si obchod se zvířátky a založí kapelu. Ale se specialisty jim to moc nefunguje. Musa se dokonce s Rivnem rozejde. Winx se podaří osvobodit uvězněné víly, ale ty se chtějí pouze mstít. Víly se jim to snaží rozmluvit, ale marně. Lovci víl jsou příliš slabí a požádají víly o pomoc a ochranu. Bohužel je to jen lest, aby mohli opět víly zničit. Winx se nakonec povede je totiž přesvědčit, aby se nemstili. Všechny víly nakonec zachrání Nabu, který požádal Laylu o ruku. Ale bohužel zemřel a Layla neposlouchá kamarádky a chce se mstít. Bojuje s Lovci, ale sama nad nimi nemá šanci. Winx ji šak neopustí a společně Lovce přemůžou. Teď už Layla musí překonat pouze tu bolest ze ztráty Nabua.

Believix
Lovix

Sophix
Kapela Winx club
5.serie
Proměna- Harmonix, Sirenix
Víly- bez Roxy jinak beze změny
O čem je- Král podmořské říše zvolil králem jednoho ze svých synů. Ale ten druhý, Tritanus, s tím spokojen není a chce být králem. Díky znečištění oceánu se změní v ohavnou příšeru a opět spolu s Trix chtějí ovládnout svět. Tritanius a Icy se do sebe zamilují, což se vůbec nelíbí Darcy a Stromy. I ony získají temný Sirenix. Winx získají napřed sílu Harmonix a až později Sirenix. Každá má svou Sirenix krabičku se strážkyní a můžou mít jednou přání. Najdou pouto se strážkyněmi vodních portálu Selkies. Tritanus chce aktivovat jakýsi trůn a k tomu potřebuje pečetě z pilířů. Když mu chybí už pouze jedna pečeť Winx ji zičí, aby nemohl aktivovat trůn. Stormy a Darcy odejdou od Icy a Tritanuse a ukradnou temné Sirenix síly prokleté víle Pollatie. Tritanus vězní Daphne, ale ta přesto neustále varuje Bloom. No, a jak už to tak bývá, samozřejmě všechno dobře dopadne. Tritanus se změní v ještě horší příšeru než předtím, ale přesto ho Winx porazí. Layla/Aisha začne chodit s Royem.
Harmonix

Sirenix
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která serie je podle vás nejlepší?

1. serie 16.7% (17)
2.serie 9.8% (10)
3.serie 16.7% (17)
4.serie 25.5% (26)
5.serie 31.4% (32)

Komentáře

1 ♥♥ ♥♥ | 28. listopadu 2014 v 14:57 | Reagovat

Jé díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama