Chat

Zápis Affs


!!!PROSÍM, POKUD BUDETE COKOLIV KOPÍROVAT, TAK POUZE SE ZDROJEM!!!

Amber

15. června 2013 v 15:05 | Amber |  Něco o Winx revival
Amber je víla života. Sama přesně neví, jak má svou moc používat, ale snaží se na to přít ze všech sil. Pochází z neznámé planety, ale vyrostla na Eraklyonu.

Je to klidná a zajímavá dívka. Je přátelská a obětavá. Pro své přátele je ochotna podstoupit cokoliv. Dokáže neuvěřitelné věci, ale netuší, jak velká je její moc. Je tajemná a i její jméno je magické. S Bellou si nejdříve nerozumněla, ale až později poznala, jak dobrá přítelkyně to je.

Má velké hnědé oči a hnědé vlasy. Má ráda především červenavé odstíny, jako je tmavě-růžová, rubínová a spoustu dalších podobných barev.

Její rodiče zahynuli při nehodě na její rodné planetě. Amber má na ně jen mihotavé vzpomínky, a i když jí moc chybí, se svou babičkou je šťastná. Amber je napůl indiánka, protože maminka byla Čerokézka po babičce.
Nemá žádné sourozence, chtěla by je, ale ví, že nikdy mít nebude.

Amber netuší, jak moc toho má společného se specialistou Marlinem. Zjistí to vůbec? A co všechno to je? Každopádně ze začátku se ale tihle dva k smrti nenávidí.

Má ráda indiánské zvyky a jejich magická kouzla. Když si potřebuje odpočinout jsou na to indiánské rituály to pravé. Miluje svou babičku, přírodu a za své přátele by dala ruku do ohně. Stejně jako Elsu ji zajímají cizí kouzla a historie vílích kouzel. Baví ji téměř všechny předměty, kromě techniky, kterou sice chápe, ale nemá ji ráda, protože je spíše na tajuplnou magii a její přtelé to akceptují.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kterou vílu z WCR máte nejraději?

Amber
Gloru
Bellu
Melody
Scarlett
Elsu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama