Chat

Zápis Affs


!!!PROSÍM, POKUD BUDETE COKOLIV KOPÍROVAT, TAK POUZE SE ZDROJEM!!!

Bella

15. června 2013 v 14:16 | Amber |  Něco o Winx revival
Bella je víla počasí. Neodkáže ho sice ovlivnit, ale její kouzla jsou především o počasí. Pochází z planety Solarie.

Tahle dívka sice dokáže naslouchat a pomoci příteli v nouzi, ale také je docela pyšná a trochu namyšlená. Velmi ráda nakupuje. Také je velmi hlučná a hádavá. Někde uvnitř je ale chápavá a hodná dívka. I když to tak zezačátku vůbec nevypadalo, její přítelkyní na život a na smrt se stane Amber. Nemají společného vlastně skoro nic, ale přesto si navzájem rozumí.

Belliny oči jsou velké a světle modré. Má husté blonďaté vlasy, na kterých jí velmi záleží. Miluje barvy duhy, ale nejraději má modrou.

I když to není princezna má velice bohaté rodiče, kteří Bellu už odmalička rozmazlovali a kupovali jí všechno, co si zamane.
Její mladší sestra byla celá Bella v menším vydání. Byly si hodně podobné vzhledově, ale i povahově. Přesto by ji Bella někdy nejradši uškrtila, ale i tak ji měla ráda.

Do oka si padne se specialistou Bradem, princem Eraklyonu, protože ten jediný je schopný tolerovat její nakupovací mánii.

Zbožňuje nakupování všeho možného, ale hlavně oblečení. Když je někde výprodej, Bella tam hned musí být a vykoupí téměř celý obchod, ale už je zkrátka taková a právě takovou ji všichni mají rádi. Ve škole ji nebaví nic, ale je schopná to přetrpět, aby se jednou stala dobrou vílou. Má hrůzu z pavouků a z hadů. Stačí jí vidět jen malinkého pavoučka a začne hlasitě ječet. Hada naštěstí zatím nikde neviděla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kterou vílu z WCR máte nejraději?

Amber
Gloru
Bellu
Melody
Scarlett
Elsu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama