Chat

Zápis Affs


!!!PROSÍM, POKUD BUDETE COKOLIV KOPÍROVAT, TAK POUZE SE ZDROJEM!!!

Elsa

15. června 2013 v 14:48 | Amber |  Něco o Winx revival
Elsa je víla rudého plamene. Zní to trochu děsivě, ale Elsa svou moc dokáže velmi dobře využít a skvěle ji ovládá. Je z planety Sparks.

Je velmi energická a dobrodružná. Nejraději by procestovala všechny planety, co existují. Je také spontání a ráda se seznamuje. Nestydí se ukázat, jaká doopravdy je a nepřetvařuje se. Spřátelí se se Scarlett, protože jako jediná chápe její velký sen o dobrodružství.

Má velké tmavo-modré oči a rudé kudrnaté vlasy. Má ráda spíše tmavší barvy. Třeba zelenou, červenou a fialovou, ale ostatní barvy ji nijak nevadí.

Elsa je princezna Sparksu. Její rodiče na ni sice mají více času než ti Glóriny, ale Elsa se nemůže smířit s královskou etiketou. Zkrátka nechce dělat něco, co se jí nelíbí. To je hlavní důvod, proč jde na Alffeu a chce cestovat. Má dva mladší sourozence. Dvojčata Carlu a Arthura. Nechce je tu nechat samotné, ale touha utéct je silnější.

Dobře si bude rozumět se specialistou Noahem. Ale copak si může dovolit se zamilovat, když chce odcestovat?

Má ráda všechny sporty a adrenalin a láká jí nebezpečí. Touží se podívat na místa, která viděla v knize a zažívat spoustu dobrodružství. Baví ji předměty o cizokrajných kouzlech a historie víl. Nenávidí vílí teorii, má mnohem radši praxi. Tahle dívka se nestrachuje téměř ničeho, ale přesto se bojí zklamání ze svého cestování.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kterou vílu z WCR máte nejraději?

Amber
Gloru
Bellu
Melody
Scarlett
Elsu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama