Chat

Zápis Affs


!!!PROSÍM, POKUD BUDETE COKOLIV KOPÍROVAT, TAK POUZE SE ZDROJEM!!!

Úvod

15. června 2013 v 12:16 | Amber |  Winx club revival
Začíná nový školní rok a na Alffeu nastupují nové a nezkušené víly.

Mezi nimi i Scarlett z planety Zenith. Scarlettin otec zemřel, když byla ještě malá holčička, ale nikdy jí příliš nechyběl. Měla totiž milující matku, která jí splnila všechno, co jí na očích viděla a Scarlett ji za to milovala. Sice bylo jejich loučení dlouhé a smutné, ale přesto to zvládli, i když s těžkým srdcem.

Další víla se jmenovala Glora.

Pocházela z planety Linphea a zbožňovala všechny živé tvory. Nejraději však měla ptáky, protože ti jediní vycítili Glórin smutek a jejich píseň Glóře přinášela pocit klidu. Glóra byla smutná často, protože její rodiče byli král a královna Linphey a neměmli na svou dceru skoro vůbec čas. Proto si ji uplatňovali různými dárkami, ale Glóra o ně nestála. Mnohem radši by byla, kdyby ji rodiče doprovodili na Alffeu, kam měla letos nastoupit. Místo toho s ní jela chůva, která ji vlastně vychovala a kterou měla Glóra moc ráda. Rodiče poslali princezně velký dárek jako omluvu pro jejich nepřítomnost, ale ona ho neotevřela. Nechtěla.

Na planetě Melodii se dívky Melody spolu se svým bratrem Damienem, který nastupuje do školy pro specialisty také loučila s rodiči. Narozdíl od předešlých dvou dívek ona měla šťastnou rodinu. Obyčejné rodiče, kteří jí rádi se vším pomohli a měli se rádi a také sice občas otravného, ale přesto hodného bratra. Tady ale žádný smutek nebyl. Všichni se ohromně těšili, jak rodiče, tak i děti, takže loučení bylo veselé.

Víla jménem Bella pocházela z planety Solarie. Nebyla to sice princezna, ale vždycky si představovala , jaké by to bylo. Zbožňovala nakupování a ráda se parádila a rodiče to své dceři dopřávali. Proto se nikdo nemohl divit její divoké a trochu namyšlené povaze. Ale v jádru to byla moc citlivá a obětavá dívka. Rodiče jí na Alffeu koupili spoustu nových šatů, čímž jí udělali nesmírnou radost.

Elsa. Tak se jmenuje víla ze Sparksu. Je to ,stejně jako Glora, princezna této planety. Ale být princeznou není nic pro ni. Chtěla by cestovat, poznávat neznámé kraje, zkrátka utéct od královské etikety, kterou tak nenáviděla. A to, že nastoupí do Alffei, byl první krok. Už se nemohla dočkat. Stálo ji to hodně přemlouvání, aby jí to rodiče dovolili, ale nakonec neodolali jejímu prosebnému pohledu a povolili jí to. Elsa si chtěla sbalit jenom pár nutných věcí, ale dvorní dámy nedaly jinak, než že si sebou musí vzít alespoň polovinu šatníku!!! Elsa si tedy s odmlouváním zabalila své královské šaty do obrovského kufru, ale stejně je v Alffee vůbec nepoužila, jelikož je nosila velmi nerada!

A teď je na řadě Amber. Tahle dívka je zvláštní nejen svým vzhledem, ale také svou mocí, kterou si není nikdo jistý. Vyrostla s babičkou na Eraklyonu, ale pocházela zcela z jiné planety. Babička jí už odmalička vysvětlovala, že se na svou rodnou planetu vrátit nemůže, protože by jí to připomnělo tu strašlivou nehodu, ve které zahynuli její rodiče a Amber její přání respektovala. Tajně však snila o tom, že se tam jednou vrátí, až bude starší. Její babička byla indiánka, proto Amber už odmalička učila indiánské kultuře, zvykům a také kouzlům. Říkávala jí, že její jméno má magickou moc a jednou na to sama přijde. Amber to pochopila až později, ale nebudeme předíbat. Zatím se chystala odjet do školy na Alffeu.


Podrobnosti o Winx revival sem brzy dodám. A pokusím se psát díly alespoň jednou týdně. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ajuskha, Ziki, Bloom Musa Ajuskha, Ziki, Bloom Musa | 6. září 2013 v 19:56 | Reagovat

:O bože to je úžasné! Jak si an to přišla? Mně se to strašně moc líbí - nekecám! Strašně dobře píšeš své příběhy!

2 Amber Amber | Web | 7. září 2013 v 13:43 | Reagovat

[1]: děkuju :-) já ani nevím, jak mě to napadlo :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama